۱۳۹۷ شنبه ۲۷ مرداد
شرح خبر
0 : 0 - 1396/11/21 - تعداد بازدید : 4
بيانيه اداره كل راه آهن جنوب شرق به مناسبت سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران
بسم الله الرحمن الرحيم
امام خميني(ره):  اين پيروزي انقلاب ما پيروزي بود كه به بركت اسلام و گرايش به اسلام و با فرياد الله اكبر به دست آمد.
مقام معظم رهبري(زيد عزه): بيست و دوم بهمن روز تجديد عهد با انقلاب، امام و اسلام است. 
سي نهمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران ياد آور رشادت ها، ايثار گري ها و نگرش مردمي است كه توانستند با وحدت رويه و استعانت از پروردگار متعال گام هاي ارزشمندي را در پايه گذاري نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بردارند.
با پيروزي انقلاب اسلامي تحول عظيمي در عرصه هاي مختلف اجتماعي، سياسي، فرهنگي، اقتصادي و علمي صورت گرفته و در اين راه دستاوردهاي شگرفي پديد آمده به طوري كه پس از سي و نه سال از پيروزي انقلاب اسلامي نام ايران در حوزه هاي مذكور بلند آوازه شد و اين دستاوردي است كه بايد شاكر آن باشيم.
شرايط امروز جامعه جهاني به سبب حضور نيروهاي نظامي بيگانه در منطقه و حاشيه خليج فارس، اقدامات تروريستي عوامل استكبار از جمله داعش در كشور هاي اسلامي براي خدشه دار كردن وجهه واقعي و روحاني اسلام و همچنين پاسخ دندان شكن ايران به پديده شوم تروريسم از حساسيت بالايي برخوردار بوده بنابراين ميبايست بيش از پيش نسبت به شركت در راهپيمايي سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران احساس تكليف كنيم.
مديريت و كاركنان اداره كل راه آهن جنوب شرق در آستانه ايام الله دهه فجر به عنوان بخشي از جامعه، ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي انقلاب اسلامي و دفاع مقدس، بار ديگر با خداي منان عهد مي‌بندند كه در راه تحقق آرمان‌هاي انقلاب اسلامي و امام راحل، تمام همت خود را به كار خواهند بست و با تبعيت از رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي ( زيد عزه) اين قافله را به سرمنزل مقصود يعني استقرار حكومت عدل الهي در سراسر گيتي رهنمون خواهند ساخت.
انتظار است با وحدت، همدلي، همزباني و يكپارچگي صفوف مردم در راهپيمايي يوم الله بيست دوم بهمن را نظاره گر باشيم و بتوانيم با تبعيت از ولي فقيه خود مقام معظم رهبري، آرمان‌هاي امام(ره) را بيش از پيش به جلو ببريم.
مديريت و كاركنان راه آهن جنوب شرق همراه و همگام با مردم ايران اسلامي بار ديگر با وحدت، همدلي و همبستگي در راهپيمايي روز 22 بهمن شركت كرده و باري ديگر به دشمنان ثابت خواهيم كرد كه يار و پشتيبان انقلاب و ولي فقيه خود هستيم.
روابط عمومي اداره كل راه آهن جنوب شرق
 
 
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal